O nas

Twoja podróż zaczyna się tutaj: Kiedy stawiasz pierwszy krok na macie, w dojo, na siłowni lub w akademii, rozpoczynasz swoją podróż jak miliony ludzi przed tobą. Od dwóch i pół dekady światowej sławy trenerzy, sportowcy i studenci na całym świecie robią ten krok ze sprzętem Revgear.

Wiemy, że sztuki walki to coś więcej niż tylko trening i walka - to sposób na życie.

Pobicie osobistego rekordu, zdobycie kolejnego pasa, zdobycie pasa lub medalu, obserwowanie, jak kilogramy spadają, a na ich miejscu pojawiają się mięśnie, lądowanie nokautującego ciosu lub obserwowanie, jak przeciwnik wzdryga się, gdy zaciskasz na nim duszenie, to wszystko są zwycięstwa, które rozpoznasz. Każdy doświadczony zawodnik wie, że wybór odpowiedniego sprzętu jest kolejnym krokiem do zwycięstwa.

Przez lata Revgear współpracował z wieloma światowej klasy trenerami, wojownikami i wpływowymi artystami sztuk walki, aby wymyślać i projektować produkty; produkty, które były szeroko kopiowane w całej branży sztuk walki, ale rzadko dorównywały im jakością lub funkcjonalnością.

Zwycięska formuła Revgear polegająca na doskonałej konstrukcji i najnowocześniejszej technologii jest powodem, dla którego mistrzowie świata, tacy jak Henry Cejudo, Fabricio Werdum i Juan Cervantes, trenowali do swoich tytułów ze sprzętem Revgear, podobnie jak tysiące najlepszych zawodników na całym świecie.

Światowej sławy trenerzy, tacy jak Rafael Cordeiro, Erik Paulson, Eddie Cha i Joey Rodriguez trenowali takich zawodników jak Wanderlei Silva, Rafael Dos Anjos, Renato Sobral, Cub Swanson, Korean Zombie, Benson Henderson, Andre Fili, Urijah Faber i wielu innych przy użyciu sprzętu Revgear.

Trenuj z odpowiednim sprzętem, przekraczaj swoje granice i podnieś ręce do zwycięstwa z REVGEAR! Wybór najlepszych zawodników i trenerów od 1996 roku.